Dárkové poukazy Praha

Lámete si marně hlavu s dárkem pro Vaše blízké, který by je zaručeně potěšil a mohli jej zároveň kdykoli využít? Pak jsou pro Vás dárkové poukazy od společnosti Autofolie Praha s.r.o. jako stvořené.

Dárkové poukazy Praha, které zaručeně potěší

Nevíte čím obdarovat partnera, tatínka nebo bratra, kteří rádi vylepšují své auto? Dárkové poukazy Praha na auto moto služby Vám skvěle poslouží.

Praktické dárkové poukazy Praha

Přinášíme Vám dárkové poukazy Praha na materiál i montáž karbonové, lesklé nebo matné fólie na střechu nebo kapotu jakéhokoliv vozu. Fólie na auto je skvělou alternativou pro ty, kteří si přejí, aby jejich vůz vypadal skvěle, ale zároveň nechtějí utrácet velké peníze.Nabízené dárkové poukazy Vám skvěle poslouží jako originální dárek pro každého motoristu a milovníka auto moto oboru. Můžete zde snadno pořídit dárkové poukazy například na profesionální tónování autoskel, celopolep aut a celou řadu dalších dárkových poukazů, které mohou obdarované osoby prakticky využít.

Dárkové poukazy na pobočce Praha

 

  • Celopolepy aut 11. 900 Kč
    Platí pro všechny karoserie osobních vozidel. Poukaz na montáž + materiál od výrobce KPMF (Wales, Anglie). Na výběr ze 70 lesklých nemetalických barev.
    Platnost dárkového poukazu je 1.1.2017 - 31.12.2017

  • Celopolepy aut 16.900 Kč
    Platí pro všechny karoserie osobních vozidel. Poukaz na montáž + materiál od výrobce Avery Supreme Dennison (Painesville, Ohio - USA). Na výběr ze 60 lesklých, matných, metalických nebo perleťových barev.
    Platnost dárkového poukazu je 1.1.2017 - 31.12.2017