Fólie na okna

Solar Screen fólie na okna

Fólie na okna budov

Vysoce kvalitní fólie na okna s nejvyšší optickou čirostí, trvalým HighTech pokovením rozprašováním a kvalitními, vodou aktivovatelnými lepícími systémy, jsou prvním krokem k perfektnímu konečnému výsledku.

Fólie na okna Solar Screen Vám nám nepřinášejí jen komfort. Fólie na okna jsou designovány k úspoře za vytápění v zimě a v letních slunných  dnech Vám nemusí běžet naplno klimatizace díky UV filtrům, které nepropouští  škodlivé UV paprsky.

Dále nás chrání před zraněním vlivem rozbití okna. Bezpečnostní folie na okna nedovolí, aby se okno rozpadlo na nebezpečné střepy.

Solar Screen fólie na okna jsou složeny jen z nejlepších prvků. Tón ztmavení okenních folií je výrobně zajištěn metalickou vrstvou. Vynikající vlastnosti jsou dány atestací nezávislými výzkumnými centry.

Fólie na okna domáctnosti

Solar Screen fólie na okna jsou vhodné do domácnosti, administrativních prostor, prosklených výloh obchodů (pro každé místo Vám pomůžeme s výběrem té správné okenní folie).

 

Fólie na okna

Fólie na okna vozidel

Máte rádi svůj vůz, jste na něj pyšní a chcete, aby byl opět o něco atraktivnější? Anebo jen hledáte další možnosti pro lepší pohodlí a ochranu?  Oba dva požadavky mohou být splněny v jednom. Stačí si nechat instalovat fólie na okna.

Tónování autoskel není jen módní výstřelek

Všeobecně si lidé tak nějak myslí, že ti, co mají na svých vozem provedené tónování autoskel, tak dělají pouze z důvodu módního výstřelku, že jde pouze o zbytečnost, která stojí peníze a je pouze jakousi frajeřinou. Jenže to jsou velice na omylu.

Jako v peci

Znáte jistě situaci v létě, kdy nasedáte do vozu, jež několik hodin stál na otevřeném parkovišti, a silně na něj svítily sluneční paprsky. Nejen, že je v autě horko, ale také se v něm nedá dýchat. Máte sice klimatizaci, ale ať je sebevíc výkonná, příjemné prostředí vytvoří až po několika minutách jízdy. A navíc musíte počítat s tím, že se spuštěnou klimatizací se o něco sníží výkon motoru. Tónovaní autoskel výrazně sníží nepříjemné prostředí, které slunečné paprsky přes sklo působící, v interiéru vozu způsobí. Díky montáži speciální autofolie, se prostředí aklimatizuje a často tak nebudete muset klimatizaci pouštět, či jen na krátkou dobu.

Ochrana hned několikrát

Slunečné dny jsou sice radostnější, ale řidiči je moc rádi nemají. Stačí chvilka, kdy vás ostré slunečné paprsky doslova oslepí a neštěstí může být na světě. Díky tónování autoskel je toto riziko mnohonásobně nižší a navíc jste nejen vy, ale i vaše děti chráněni před nezdravým a velice škodlivým UV zářením. Dalším důležitým faktorem je to, že v případě nehody vás nebudou ohrožovat kousky ze skel, protože aplikovaná fólie drží u rozbité autosklo pospolu a je tak zamezeno dalším nepříjemným potížím.

Vlastní soukromí

Výhod, proč si nechat provést tónování autoskel nekončí. Lidé hodně ocení i vlastní soukromí, což je tmavými skly zajištěno. Tak proč ještě tónovaná autoskla nemáte? Je to poměrně levná záležitost s doživotní zárukou.