SunTek fólie

Logo SunTek folieAtest fólie SunTek

Proč SunTek fólie?

Tónovaná skla si většina milovníků tuningu pořizuje především kvůli tomu, že to prostě lépe vypadá a působí to lepším dojmem. Pakliže se zeptáte na praktické využití tmavých autofolií, tak většina dotázaných s největší pravděpodobností odpoví, že je to buď kvůli lepšímu vzhledu, nebo pro lepší viditelnost v letních dnech. Zatmavená skla tolik nepropouštějí sluneční paprsky, to ví každý, ale co dál?

Pojďme se však podívat na mnohem praktičtější využití. Jedna z výhod tkví v tom, že jsou SunTek fólie odolné vůči poškrábání. Jsou totiž vyrobené kvalitní patentovanou technologií. Ti pečlivější ocení také rychlost, kterou materiál přilne ke sklu. Dokud nevyzkoušíte, těžko uvěříte, ale rozhodně si nebudete stěžovat na špatný výhled. Zatímco na vás není vidět skoro vůbec, tak vy vidíte bezvadně vše, co se děje okolo.

Máte-li problém s rychlým přehříváním interiéru vašeho vozidla a také následného vyblednutí tmavých prvků uvnitř auta, jsou SunTek fólie tím pravým řešením pro vás. Tmavé SunTek fólie zabraňují pronikání slunečních paprsků a tím i oddálí zvyšující se teplotu, která člověka v létě především unaví a vyčerpá z něj energii, nemluvě o možných zdravotních komplikacích vlivem přehřátí organismu. Ušetřit můžete i na provozu klimatizace, už nebudete tolik potřebovat snížit teplotu, do auta se totiž vůbec nedostane. Fólie SunTek mohou mít využití i jako prevence proti zlodějům. Dovnitř přes ně prostě není vidět.

Kvalitu dokazuje i renomovaný americký výrobce, kterým je firma Commonwealth Laminating & Coating, Inc. Fólie SunTek jsou vyráběny výhradně ve Spojených státech. A to přímo v zařízení v Martinsville ve státě Virginia. O kvalitní a špičkovou práci a technologické postupy se stará tým, který je složený z kvalitních chemiků a inženýrů. Vám se tedy dostane prvotřídní materiál, který jednak oslní svým designem, ale už nikdy nebudete oslněni nepříjemnými slunečními paprsky.

 

Jak připravit vozidlo na tónování autoskel

Před příjezdem na pobočku vozidlo vysajte od nečistot a projeďte myčkou nebo použijte ruční mytí (není podmínkou). Čistota vně vozidla, je pro perfektně provedené tónování autoskel naprosto důležitá. V nevysátém voze poletuje prach a jiné nečistoty, které se mohou dostat při tónování autoskel pod instalované fólie a tudíž není zaručena perfektně odvedená práce.

 

Vzorník SunTek fólie

Vzorník SunTek fólie

 

VÁNOČNÍ AKCE - KAMERA DO AUTA ZDARMA- K TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

Kamera

Ceník tónování autoskel s použitím fólie Suntek HP s doživotní zárukou

AKCE Prosinec 2018 - Suntek High performence s doživotní zárukou

Autofolie na hatchback 3dv.Hatchback 2.500 Kč Autofolie na hatchback 5dv.Hatchback 3.000 Kč
Autofolie na coupeCoupe 3.000 Kč  Autofolie na liftbackLiftback 3.000 Kč
Autofolie na sedanSedan 3.000 Kč  Autofolie na SUVSUV 3.000 Kč
Autofolie na MPVMPV 3.000 Kč  Autofolie na combiCombi 3.000 Kč
Autofolie na Jeep7 Místné 3.000 Kč  Autofolie na JeepOff Road 3.000 Kč
Autofolie na DodávkaDodávka 4.000 Kč  Autofolie na DodávkaDodávka 4.500 Kč

 

Ceny jsou vč. DPH a platí v případě, že montáž autofolie, nebude provedena na přední boční okna. Doplatek za montáž autofolie na přední boční okna 1000 Kč vč. DPH.

Více informací o tónování autoskel a aktuální volné termíny na pobočce Praha 5 najdete v kategorii tónování autoskel.