SunTek fólie

Logo SunTek folieAtest fólie SunTek

Proč SunTek fólie?

Tónovaná skla si většina milovníků tuningu pořizuje především kvůli tomu, že to prostě lépe vypadá a působí to lepším dojmem. Pakliže se zeptáte na praktické využití tmavých autofolií, tak většina dotázaných s největší pravděpodobností odpoví, že je to buď kvůli lepšímu vzhledu, nebo pro lepší viditelnost v letních dnech. Zatmavená skla tolik nepropouštějí sluneční paprsky, to ví každý, ale co dál?

Pojďme se však podívat na mnohem praktičtější využití. Jedna z výhod tkví v tom, že jsou SunTek fólie odolné vůči poškrábání. Jsou totiž vyrobené kvalitní patentovanou technologií. Ti pečlivější ocení také rychlost, kterou materiál přilne ke sklu. Dokud nevyzkoušíte, těžko uvěříte, ale rozhodně si nebudete stěžovat na špatný výhled. Zatímco na vás není vidět skoro vůbec, tak vy vidíte bezvadně vše, co se děje okolo.

Máte-li problém s rychlým přehříváním interiéru vašeho vozidla a také následného vyblednutí tmavých prvků uvnitř auta, jsou SunTek fólie tím pravým řešením pro vás. Tmavé SunTek fólie zabraňují pronikání slunečních paprsků a tím i oddálí zvyšující se teplotu, která člověka v létě především unaví a vyčerpá z něj energii, nemluvě o možných zdravotních komplikacích vlivem přehřátí organismu. Ušetřit můžete i na provozu klimatizace, už nebudete tolik potřebovat snížit teplotu, do auta se totiž vůbec nedostane. Fólie SunTek mohou mít využití i jako prevence proti zlodějům. Dovnitř přes ně prostě není vidět.

Kvalitu dokazuje i renomovaný americký výrobce, kterým je firma Commonwealth Laminating & Coating, Inc. Fólie SunTek jsou vyráběny výhradně ve Spojených státech. A to přímo v zařízení v Martinsville ve státě Virginia. O kvalitní a špičkovou práci a technologické postupy se stará tým, který je složený z kvalitních chemiků a inženýrů. Vám se tedy dostane prvotřídní materiál, který jednak oslní svým designem, ale už nikdy nebudete oslněni nepříjemnými slunečními paprsky.

 

Jak připravit vozidlo na tónování autoskel

Před příjezdem na pobočku vozidlo vysajte od nečistot a projeďte myčkou nebo použijte ruční mytí (není podmínkou). Čistota vně vozidla, je pro perfektně provedené tónování autoskel naprosto důležitá. V nevysátém voze poletuje prach a jiné nečistoty, které se mohou dostat při tónování autoskel pod instalované fólie a tudíž není zaručena perfektně odvedená práce.

 

Vzorník SunTek fólie

Vzorník SunTek fólie

 

 

AKCE ČERVEN

Ceník montáže autofolie na skla vozidel:

 

 

 

 

Profesionální řada autofólií 

HIGH PERFOMANCE od SunTeku s doživotní zárukou

-Výrazně snižují přehřívání vozu v letních měsících

-Zadržují 99% UV záření, čímž chrání interiér proti vyblednutí

-Zlepšují vzhled Vašeho automobilu

-Poskytují více soukromí

-Snižují průhled do vozidla

-Různé typy folií a různé stupně zatmavení

-Zvyšují komfort Vašeho cestování

-Nadstandartní kvalita High Performance - Top folie na trhu 

 
Typ folie Propustnost viditelného světla % Snížení sluneční energie v % UV filtr v % Odraz světla v interiéru v %

HP 50

 52% 35% 99% 7%

HP 35

38% 49% 99% 8%

HP 20

22% 54% 99% 8%

HP 15

15% 56% 99% 8%

HP 05

5% 58% 99% 8%

 

 

 

Autofolie na hatchback 3dv.Hatchback 3.000 Kč Autofolie na hatchback 5dv.Hatchback 3.500.- Kč
Autofolie na coupeCoupe 3.500.- Kč  Autofolie na liftbackLiftback 3.500.- Kč
Autofolie na sedanSedan 3.500.- Kč  Autofolie na SUVSUV 3.500 Kč
Autofolie na MPVMPV 3.500.- Kč  Autofolie na combiCombi 3.700.- Kč
Autofolie na Jeep7 Místné 4.000 Kč  Autofolie na JeepOff Road 4.000 Kč
Autofolie na DodávkaDodávka 4.500 Kč  Autofolie na DodávkaDodávka 5.000 Kč

 

Ceny jsou vč. DPH a platí v případě, že montáž autofolie, nebude provedena na přední boční okna. Doplatek za montáž autofolie na přední boční okna 1200 Kč vč. DPH.

Více informací o tónování autoskel a aktuální volné termíny na pobočce Praha 5 najdete v kategorii tónování autoskel.