Pro řidiče taxi

Dle vyhlášky Magistrátu hlavního města Praha, musí mít každé vozidlo taxi využívající stanovišť hl.m. Prahy žlutou barvu.

K polepu používáme velice kvalitní 5leté autofolie KPMF, Wales - Anglie.
 

Akce pro vozidla taxi

Vozidla taxi jsou každodenním provozem vystaveny vnějším vlivům, kde jejich působení je viditelné především na laku auta. Při prodeji vozidla se často podle laku soudí, jak bylo auto používané. Vozidlo taxi se zašlým lakem je hůř prodejné. Proto nabízíme tuto akci na celopolep fólií pro vozidla taxislužby. Autofólie je účinná ochrana laku před vnějšími vlivy, jako jsou déšť, sníh, kamínky a v neposlední řadě kartáčové myčky aut. Autofólie jsou nejlevnějším způsobem změny barvy laku než samotné přelakování vozu taxi na žlutou.
 
Cena převleku vozidla taxi je 11 000 Kč. Doplatek cna combi je 1.000 Kč. Ceny jsou vč. DPH.
 
Naše autofólie na vozidla taxi od firmy KPMF jsou tou správnou volbou! Námi nabízené folie jsou kvalitní autofólie určené k polepu vozidel a ne nekvalitní plotrové (používá konkurence), které se používají k reklamnímu polepu tramvají a na autě praskají v ohybech. Autofólie KPMF o tloušťce 118 micronů dokonale 3D tvarovatelná v prolisech, na náraznících či obyčejných zrcátkách. Nabízíme autofólie v odstínech pro všechny  vozidla služeb taxi (AAA, city taxi, atd.). Se zárukou 5-9 let. Nejoptimálnější doba pro použití folie je 5 let.
 
O převlek taxi se postarají naši proškolení pracovníci s dlouholetou praxí na poli polepu vozidel. Převlek vozidel taxi trvá 2 dny.
 

Množstevní sleva

 
Množstevní sleva při objednávce převleku vozidel taxi nad 3 vozy. Tato sleva je určená firmám vlastnící vozový park. Dokážeme barevně sjednotit Váš vozový park do jedné barvy.